استاندار گلستان در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه فرهنگیان:
مهمترین و ارزشمندترین محصول معلمان، دانش آموزان هستند

استاندار گلستان، مهمترین و ارزشمندترین محصول معلمان را دانش آموزان دانست و اظهار کرد: یک معلم در طول دوران خدمت، هزاران دانش آموز را تربیت می کند و طول عمر این محصول به اندازه یک نسل است.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، دکتر هادی حق شناس، صبح امروز شنبه 5 مهر در مراسم آغاز سال تحصیلی 99-1400 دانشگاه فرهنگیان استان، گفت: مدارس، مهمترین مرکز آموزشی در استان و کشور به شمار می روند که اصلی ترین متغیر اثرگذار در این مدارس معلمان هستند.

وی افزود: نظام آموزشی و قواعد حاکم بر نظام آموزشی مطلوب، به معلمان کمک می کند که بهترین شرایط آموزشی را برای دانش آموزان رقم بزنند.
استاندار گلستان تاکید کرد: گرچه کرونا برای کشور یک تهدید بود اما فرصت قدرشناسی برای پزشکان و کادردرمانی فراهم کرد و همچنین در این فضا نقش معلمان پررنگ تر شد.
دکتر حق شناس با بیان اینکه در شرایط کرونایی کشور و با توجه به نقش مهم معلمان در پرورش و تربیت دانش آموزان، حدود 80 درصد مدارس آموزش حضوری دارند، خاطرنشان کرد: از نظر شرایط کرونا نسبت به ماه های گذشته وضعیت مطلوبی داریم، در اسفند ماه میزان بیماران بستری در استان گلستان به 1300 نفر و طی 4 ماه گذشته به بالای 700 رسیده بود اما امروز میزان بار بستری بیماران کمتر از 200 نفر است و کادر درمانی برای درمان مردم جانفشانی می کند.
وی با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان تصریح کرد: علیرغم تحریم های شدید، برداشت ازمخزن مشترک گازی پارس جنوبی از سال 92 تا کنون دوبرابر شده؛ تولید بنزین در کشور در این دولت به بیش از 100 میلیون لیتر در روز رسید؛ و تعداد سدهای بزرگ از 100 به 150 عدد افزایش یافت و به تعداد تخت های هتل ها نیز 100 هزار عدد افزوده شد و این نشان می دهد که در تنگناها نیز می توانیم اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم.

  5 مهر 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 63824
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام