نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:
۷۰ درصد مشکلات مردم در کاروان خدمت حل می شود/ کف پوش سالن سرکلاته را تامین می کنیم

70 درصد مشکلات مردم در کاروان خدمت حل می شود/ کف پوش سالن سرکلاته را تامین می کنیم

منتظری گفت :در بیشتر این جلسات پاسخگویی ۷۰ درصد مشکلات مردم همان جا حل می شود،مدیران بیشتر سراغ مردم بروند تا امید و اعتماد ایجاد شود حتی اگر صادقانه بگوییم نداریم مردم اعتراضی نمی کنند.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، غلامرضا منتظری در کاروان خدمت روستای سرکلاته اظهار کرد: بعد از انتخابات یکی از قرارهایی که با مردم داشتیم این بود بعد از حضور در مجلس به صورت حضوری با آن ها ارتباط داشته باشیم.

نماینده مردم گرگان و آق قلا با بیان اینکه کاروان خدمت هر ماه به یک شهرستان یا روستا سفر می کند تا مشکلات مردم را بررسی کند، خاطرنشان کرد: این جلسه ها با تعارف دنبال نمی شود چرا که مدیران باید برای حل مشکل در همان جلسه پاسخگو باشند.

وی افزود: مسائل اقتصادی و اشتغال فرزندان بیشتر مشکل مردم بوده است به همین جهت ما سعی داریم در روستاها و در جهت صنایع تبدیلی و تخصص جوانان اشتغال ایجاد کنیم.

منتظری با اشاره به مشکلات جاده ها بین مزارع، ابراز کرد: سعی داریم تا با جهاد کشاورزی نشستی داشته باشیم و تصمیم نهایی در خصوص جاده های بین مزارع گرفته شود.

نماینده گرگان و آق قلا آب را نیازمبرم گلستان دانست و عنوان کرد: آب بحران جدی ما است به همین جهت سد شصت کلا را به صورت جدی پیگیری می کنیم.

وی ادامه داد: در بیشتر این جلسات پاسخگویی ۷۰ درصد مشکلات مردم همان جا حل می شود،مدیران بیشتر سراغ مردم بروند تا امید و اعتماد ایجاد شود حتی اگر صادقانه بگوییم نداریم مردم اعتراضی نمی کنند.

منتظری تصریح کرد: استقبال خوبی از این کاروان شده و بسیاری از روستاها درخواست حضور این کاروان را کرده اند و ما نیز این برنامه ریزی را خواهیم داشت.

نماینده گرگان و آق قلا در خصوص سالن نیمه کار این روستا گفت: اگر بقیه مسائل حل شود نمایندگان گرگان و آق قلا قول حل مشکل کف پوش سالن نیمه کار روستای سرکلاته را می دهند.

  21 مهر 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 63897
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام