معاون فرهنگی رسانه ای ارشاد گلستان :
خبرنگاران برای فعالیت در ایام کرونا برگه تردد دریافت می کنند

خبرنگاران برای فعالیت در ایام کرونا برگه تردد دریافت می کنند

احمد گلچین گفت : به جهت تردد خبرنگاران گلستانی در ایام کرونایی جهت انعکاس مطلوب اخبار در رسانه ها به آنها برگه تردد داده می شود.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، احمد گلچین معاون فرهنگی ، هنری و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در گفت و گو با این پایگاه خبری با تایید خبر فوق افزود : رسانه ها جزو اقشار مهم در کنترل و قطع زنجیره کرونا هستند و باید در صحنه باشند.

گلچین افزود : با موافقت استاندار گلستان در جلسه دیروز ستاد استانی کرونا قرار شد به خبرنگاران مجوز تردد داده شود تا بتوانند به امورات اطلاع رسانی خود برسند .

وی افزود : در این مدت اگر خبرنگاران جریمه هم بشوند با مساعدت نهادهای متولی ، پلیس راهور جریمه آنها را که در راستای فعالیت رسانه ای بوده ، خواهد بخشید .

معاون فرهنگی هنری رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان خاطرنشان کرد : خبرنگارانی که خواهان برگه تردد در ایام کرونایی هستند و می خواهند فعالیت رسانه ای و اطلاع رسانی داشته باشند به ارشاد استان مراجعه و کارت تردد بگیرند .

گلچین خاطرنشان کرد : همه باید در این ایام کرونایی همدل باشند تا بتوانیم از این برهه حساس که سلامت مردم در خطر است عبور نماییم .

  2 آذر 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 64095
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام