استاندار گلستان در قرارگاه بازسازی و نوسازی استان:
بیش از ۷۹ درصد واحدهای مسکونی سیلزدگان به مرحله سقف رسیده است

استاندار گلستان با اشاره به روند بازسازی ۷۷۰۷ واحد مسکونی سیلزده اظهار کرد: ۹۹ درصد واحد های مسکونی پی کنی شده است و بیش از ۷۹ درصد واحد های مسکونی به مرحله سقف رسیده اند و تلاش داریم هر چه سریعتر واحدهای مسکونی سیلزدگان را به آنها تحویل دهیم.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، دکتر هادی حق شناس عصر امروز سه شنبه ۶ اسفند در سی و چهارمین جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی استان با حضور معاونین و اعضای قرارگاه, تصریح کرد: خوشبختانه ۵۰ درصد اول مبالغ بلاعوض کشاورزان پرداخت شده و پس از ابلاغ ۵۰ درصد دوم توسط وزارت کشور این رقم نیز به آنها در اسرع وقت پرداخت خواهد شد.
وی افزود : تاکنون ۵۵ هزار تن سیمان رایگان برای بازسازی و بهسازی واحدهای مسکونی توزیع شده و ۲۰۲ میلیارد تومان بصورت بلاعوض در اختیار واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل قرار گرفته است.
استاندار گلستان با اشاره به همکاری بانک ها در جریان سیل یادآور شد: برای ۱۲۰ پرونده از مجموع ۷۷۰۷ پرونده نیازمند بازسازی, انعقاد قرارداد صورت نگرفته که طی ۱۰ روز آینده روند انعقاد قرارداد در بانک ها صددرصد خواهد شد.
دکتر حق شناس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور گفت: این ویروس خطرناک تر آنفولانزای H1N1 نیست و تنها نیاز است همه مردم مسایل بهداشتی را رعایت کنند و از دست دادن و روبوسی پرهیز کنند.
وی ادامه داد: مردم به شایعاتی که پراکنده می شود توجه نکنند و مانع انتشار فضای ناامیدی و ترس در جامعه شوند و تلاش کنند اخبار را با منابع موثق دریافت کنند.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد: خوشبختانه پرسنل پزشکی , پزشکان و پرستاران گلستان با جدیت مشغول به فعالیت هستند و امیدواریم با خود مراقبتی های مردم و همکاری رسانه ها و صداوسیما هرچه زودتر این بیماری از کشور دور شود.

  6 اسفند 1398
بخش : اقتصادی
کد خبر: 63259
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام