نامه آیت‌الله نورمفیدی به وزیر کشور برای انتخاب استاندار بومی در گلستان

نماینده ولی فقیه در گلستان با ارسال نامه‌ای برای وزیر کشور خواستار انتخاب استانداری بومی برای استان گلستان شد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)ی ایران (گلستان فردای ایران (گلستان فردا)) ؛ پس از برکناری سیدمناف هاشمی در روزهای نخست بحران سیل در گلستان، احزاب و گروه‌های سیاسی گزینه‌های مختلفی را برای انتخاب نهمین استاندار مطرح کردند.

در روزهای گذشته مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی اسامی پنج نفر شامل یغمور قلی‌زاده، محمدرضا صالحی، محمود سالاری، سیدعبدالله میراکبری و میرمحمد غراوی (سرپرست کنونی استانداری) را به‌عنوان گزینه‌های مورد حمایت مجمع برای استانداری گلستان معرفی کردند.

امروز نیز آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان در نامه‌ای به وزیر کشور برای انتخاب استاندار گلستان بر روی گزینه بومی تأکید کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

حضور شریف آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور 

بعدالسلام و التحیه و تشکر از مساعی جمیله جنابعالی در پیگیری امور مربوط به سیل در کشور بویژه استان گلستان، اکنون که مسئله تعیین استاندار مطرح است و مجمع نمایندگان محترم استان پنج نفر از نیروهای ارزشمند بومی را جهت تصدی این مسئولیت مهم پیشنهاد نموده‌اند، اینجانب نیز مصلحت را دراین می‌دانم که بر اساس ضوابط آن وزارت کریمه یکی از این عزیزان منتخب حضرتعالی هم قرار گیرد.

دوام توفیقات شما را از خداوند متعال مسئلت دارم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سید کاظم نورمفیدی

  4 اردیبهشت 1398
بخش : خبرها / داخلی
کد خبر: 61863
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام