نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان:
امریکا با اقدامات خود قصد جدایی مردم از نظام را دارد

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/2/20/9886905_432.jpg

امام جمعه گرگان و نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: آمریکا با بدعهدی و فشار اقتصادی قصد تضعیف روحیه مردم و جدایی آن‌ها از نظام را دارد.

به گزارش گلستان فردا آیت الله نور مفیدی نماینده، ولی فقیه در گلستان در نماز وحدت آفرین جمعه گفت: بدعهدی آمریکا در عهدنامه بین المللی برجام، که همه دنیا نسبت این موضوع آگاهی داشتند، سعی دارد تا مردم این کشور را با فکار و سلیقه خود کنترل کند.

آیت الله نور مفیدی افزود:ما عملا به برجام متعهد بودیم و همه به این موضوع اعتراف کردند و ایران هیچ کوتاهی نکرده است.

وی ادامه داد: کشور‌های دیگر هم باید تکلیف خود را مشخص کنند و اینکه بایدبه تعهدات خود پایبند باشند.

وی گفت: در هفته گذشته ریاست محترم جمهور به همراه شورای امنیت ملی رسما اعلام کردند که دیگر در مقابل بد عهدی کشور آمریکا صبر نمی‌کنند و ما هم به تعهداتی مانند تولید بیش از ۳۰۰ کیلو گرم غنی سازی اورانیوم و آب سنگین تا ۱۳۰ تن ادامه خواهیم داد.

آیت الله نور مفیدی افزود: همچنین دولتمردان اعلام کردند که به غنی سازی بیش از ۳درصد را آغاز می‌کنند.

امام جمعه گرگان گفت: سیاست و اقدام قاطع شورای عالی امنیت ملی کشورمان تدبیری هوشمندانه و تاثیر گذار است وسیاست جدید ایران سکوت مرموز و انفعال طرف‌های متعهد در برجام را شکست و آنهارا به تکاپو واداشته است.

نماینده، ولی فقیه در استان افزود: اروپا بعد از خروج وقیحانه و ناعادلانه امریکا از برجام اروپا دائم در زمین امریکا بازی میکند حالا با برخورد قاطع دیپلماسی بازدارنده کشورمان ان‌ها را به هراس واداشته است.

وی افزود: ملت ایران از این بازیهاخسته شده و برای دفاع از حقوقش بیکار نخواهد نشست.

وی گفت: تمام اقدامات و بدعهدی آمریکا براین مبناست تا مردم ایران را تسلیم کند، جوانان را ناامید و تلاش نظام را بی فایده اعلام کند.

وی گفت: شایع پراکنی و دامن زدن به شرایط اقتصادی و ایجاد بازار‌های کاذب مردم را تحریک و به شورش وا دارند.

آیت الله نور مفیدی ارزش‌های دینی را خط قرمز ملت خواند و افزود:بعضی‌ها در ملا عام روزه خواری می‌کنندکه این عمل شکستن حریم اسلامی است.

  20 اردیبهشت 1398
بخش : خبرها / داخلی
کد خبر: 62007
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام