مدیر عامل مخابرات منطقه گلستان:
رسانه ها برای ماندگاری طولانی مدت نیاز مند حمایت مدیران گلستانی هستند

مدیر مخابرات منطقه استان گلستان گفت: در شرایط فعلی که کشور با مشکلات بودجه ای و تحریم ها مواجه است، رسانه ها برای ماندگاری طولانی مدت نیازمند حمایت دستگاه های اجرائی هستند.

غلامعلی شهمرداری ظهر امروز در دیدار با اعضای تحریریه پایگاه خبری- تحلیلی گلستان فردای ایران، ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، اظهار کرد: هر اندازه حمایت از رسانه های محلی کمتر شود، بی شک رسانه ها ضعیف تر خواهند شد و این مساله به سود گلستان نیست.

وی افزود: رسانه ها با انتشار گزارش های انتقادی خود به عنوان چشم بینای مدیران موجب توسعه استان و ایجاد حساسیت در مدیران برای رفع مشکلات مردم می شوند و ضعف آنان به نفع توسعه استان نیست، اما خوب است که این انتقادها با قلم تخریب اشخاص به رشته تحریری در نیاید چرا که اعتماد مردم و مدیران در گذر زمان نسبت به مطالب کذب و یا غیر اخلاقی کمتر خواهد شد.

شهمرادی گفت: گلستان در بحث تعداد رسانه ها از ظرفیت خوبی برخودار است و نباید این ظرفیت به دلیل برخی کم توجهی ها و یا مشکلات ضعیف شود.

 به گفته وی توسعه شبکه های مخابراتی در گلستان دسترسی شهروندان به اطلاعات و فضای مجازی را بیشتر کرده است و در این بین رسانه های گلستان بیشتر مورد توجه مردم و مدیران استانی و شهرستانی و حتی ساکنان مناطق روستائی قرار می گیرند.

  15 مرداد 1398
بخش : خبرها / فناوري و اطلاعات
کد خبر: 62584
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام