ماسک زدن در گرگان اجباری می‌شود

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/7/28/12780233_981.jpg

فرماندار گرگان گفت: با توجه به اینکه در فصل سرما مقابله با کرونا سخت‌تر خواهد شد ماسک زدن برای همه شهروندان از درب منزل الزامی می‌شود.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، محمد حمیدی فرماندار گرگان در جلسه ستاد کرونای شهرستان گفت: کسانی که در سطح شهر خدمات می‌دهند نباید به افراد بدون ماسک ارائه خدمات داشته باشند.

او با بیان اینکه مردم شهرستان گرگان نسبت به دیگر شهر‌ها همکاری خوبی با ستاد مقابله با کرونا دارند، افزود: اماکن و بهداشت در این حوزه با جدیت برخورد کنند.

حمیدی گفت: الزام ماسک زدن باید از درب منزل انجام شود و برای برگزاری مراسمی که تجمع دارند باید مجوز لازم را از مرکز بهداشت گرفته و اداره بهداشت در این زمینه موظف است مطابق دستورات ستاد کرونا برخورد کند.

فرماندار گرگان با اشاره به اینکه مبنای تایید ما برای برگزاری مراسم‌ مرکز بهداشت است، گفت: با فرا رسیدن ماه ربیع الاول مراسم شادی، جشن‌ها وعروسی‌ها برگزار می‌شود که باید در این خصوص ملاحظات لازم انجام شود تا شاهدافزایش شیوع کرونا نباشیم.

حمیدی ادامه داد: تالار‌ها هم با ۳۰ درصد ظرفیت با مجوز از مرکز بهداشت و هماهنگی اصناف، اماکن و میراث فرهنگی گردشگری فعال خواهد شد.

فرماندار گرگان گفت: اگر بین هر چهار دستگاه هماهنگی باشد مردم موظف به تمکین هستند.

فرماندار گرگان با بیان اینکه بیشترین آسیب‌ها از برگزاری مراسم تجمعی خواهد بود، افزود: مردم در این زمینه باید همراهی لازم را داشته باشند.

  28 مهر 1399
بخش : خبرها / گرگان / اخبار داغ / جامعه
کد خبر: 63934
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام