استاندار گلستان شهادت پاسدار مدافع حرم اهل علی آباد را تسلیت گفت

استاندار گلستان با صدور پیامی، شهادت پاسدار مدافع حرم اهل بیت را در سوریه به خانواده این شهید و آحاد ملت شهید پرور گلستان تسلیت گفت.

به گزارش گلستان فردا، علی محمد زنگانه استاندار گلستان به مناسبت شهادت پاسدار شهید مقداد مهقانی پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است؛ شهادت پاداش رشادت، صلابت و جان فشانی مردان و زنانی است که در مسیر حقانیت گام بر می‌دارند.

شهادت پاسدار شهید مقداد مهقانی در جبهه نبرد سوریه با بمباران رژیم جنایتکار صهیونیستی نشانگر مظلومیت سربازان جان بر کف جمهوری اسلامی دارد که در مسیر حمایت از ستمدیدگان فراتر از مرزهای جغرافیایی جان عزیز خود را بدون هیچ گونه چشم داشتی نثار می‌کنند.

در بخش دیگر از پیام استاندار گلستان اینچنین آمده است: شهادت این فرزند گلستان در ماه مبارک رمضان و در مسیر آرمان‌های والای جمهوری اسلامی و امامین انقلاب در کنار چهار هزار شهید والا مقام این استان برگ زرینی به افتخارات نگارستان ایران زمین می‌افزاید.

زنگانه در این پیام گفت: اینجانب شهادت پاسدار شهید مقداد مهقانی را به عموم مردم استان، خانواده معزز شهدا و ایثارگران، علی الخصوص خانواده محترم این شهید والا مقام تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم و برای ایشان از درگاه حضرت حق غفران و هم نشینی با اهل بیت علیهم‌السلام و برای بازماندگان صبر جمیل مسألت دارم و امیدوارم همچون شهدا بتوانیم در مسیر خدمت صادقانه و خالصانه گام برداریم.

  13 فروردین 1402
بخش : خبرها / جامعه / ایثاروشهادت
کد خبر: 68971
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام