یادداشتی از دکتر حسن بیارجمندی:
پیام انتخابات ۲۸ خرداد و انتخاب آیت الله رئیسی / انقلاب اسلامی سال ۵۷ زنده است

انتخابات ۲۸خرداد ۱۴۰۰ ریاست جمهوری  با انتخابات های پیشین قابل مقایسه نیست و بعنوان اولین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب می بایست ابعاد پیشینی و پسینی آن بدرستی تحلیل پویا و به جامعه انقلابی عرضه بصیریتی گردد و اگر از این مهم غفلت صورت گیرد ؛جریان لیبرال با تحریف و قلب تمام حقایق این انتخابات و پیام آن ، دولت اسلامی آینده را به لحاظ گفتمانی و کارکردی بالاخص با صف آرایی نوین اجتماعی اخیر که در خارج از قدرت در حال تدارک آن هستند ،دچار چالش و با سرعت گیرهای ممتد اجتماعی_سیاسی مواجه خواهند نمود.

تحلیل ایستا به همه می گوید که در موعد قانونی یک انتخابات برگزار گردید و در یک فضای رقابتی_مبارراتی(مناظره ها و ترکیب نامزدها و حمایت های جریانات) ،سالم و با وجود تمام موانع و محدودیت ها از جمله کرونا و نگرانی های متاثر از آن ،وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم در ۸سال گذشته ، یاس و ناامیدی های متاثر از آن ،تحریم های خارجی و داخلی انتخابات و...  برگزار و آیت الله رئیسی انتخاب گردید.

این ساده ترین تحلیلی است که راه را برای آفندهای سنگین و در نتیجه نفوذ فردی و جمعی در ماه های آینده می گشاید و با این آرایش جنگی اجتماعی_سیاسی متکی بر ثروت های بادآورده و حمایت های سخت افزاری و نرم افزاری خارجی و همپوشانی های ویژه با امپراطوری رسانه ای اوانجلیست ها تا اسفند ۱۴۰۲ بر روح ، روان و ذهن مردم خواهند تاخت و قربانی های باطله ای خواهند گرفت.

انتخابات ۲۸خرداد علی رغم جنگ تمام عیار و سنگین تحمیلی شناختی بعنوان پیوست اصلی جنگ اقتصادی_معیشتی _که خود بخشی از اضلاع الگوریتم جنگ اصلی هیبریدی علیه نظام است _ حاصل شد و برخلاف دو انتخابات سال ۹۲ و ۹۶  ؛ احساسات کاذب، هیجانات و ادراک سازی های کاذب با آن همه هزینه های سنگین در فضای مجازی و...تاثیر نداشتند.

مولفه های اصلی گفتمانی جریان لیبرال و ابزارسازی ها از آنها از جمله در حوزه قومی _مذهبی و همچنین بی اخلاقی ها ،ناجی سازی های کاذب و گمنام ماتروشکایی، جابجایی مراجع اجتماعی تاثیرگذار و...همه رنگ باختند و اثر خود را از دست دادند و در یک کلام مردم با بازگشت به فطرت حقیقت خواه و انقلابی خود از غرایز لیبرالی رویگردانی نمودند.غرایزی که در چند سال گذشته جریان لیبرال بر آن سوار و سواری انتخاباتی نمودند و حتی با کوچک کردن سفره ها و فشار آوردن بر معیشت همگان، غرایز طبیعی و عادی مردم را از درون سرکوب نمودند!!؟

درست در زمانی که همه فکر می کردند و تحلیل می کردند که مردم ایران به خواب غفلت فرو رفته اند و انقلاب مبتلا به ترمیدور شده است ؛یک بار دیگر وعده های الهی امام خامنه ای در این انتخابات تحقق یافت؛انتخاباتی  که ملت ایران نیز عمق بیداری خود را با شرکت و انتخاب آیت الله رئیسی به رخ جهانیان کشیدند و ثابت نمودند که انقلاب اسلامی سال ۵۷ در گام دوم زنده است.

این پدیده شگفتی ساز که از آن حماسه یاد می کنند؛نتیجه چیست ؟ ۸ سال رهبری مدبرانه و هوشمندانه امام خامنه ای با حفظ و تقویت ساختارها و روندهای قانونی و سعه صدر  ویژه و بی نظیر ایشان در این دو دوره پرنفوذ و پرفتنه که تحت هیچ شرایطی ایشان اجازه ندادند که دشمنان در محاسبات تصمیم سازی و تصمیم گیری نظام در حوزه سیاسی کشور کوچک ترین تاثیری بگذارند و کشور را وارد فضای بی ثباتی سیاسی و در نتیجه فترت اجرایی کنند.

آیا اگر حسن روحانی با تمام اقدامات غیرقابل تحملش در همان سال ۱۳۹۶ استیضاح یا برکنار می شد و یا در ادامه آن برای هر اقدامات بعدی در حوزه ارزی و بنزین (شوک های اصلی مدل اندونزی) و یا بازار سرمایه و مذاکرات محرمانه از ۷فروردین سال ۹۱ در وین اتریش تا فروردین ۱۴۰۰وین اتریش و... تحت پیگیرد قضایی قرار می گرفت (البته جا دارد که رئیس قوه قضائیه جدید این اقدام را انجام دهند و مجلس انقلابی این موضوعات را پیگیری کنند) آیا چنین انتخاباتی و چنین نتیجه امید بخشی که نوید ثبات سیاسی و امنیتی و البته گشایش های اقتصادی و معیشتی می دهد ،متصور بود ؟

پیام اصلی این انتخابات سالم و رقابتی، کارآمدی نظام ولایت و امامت امت و همچنین مدیریت عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی است و در حقیقت این انتخابات دستاورد اصلی امامت ایشان در این ۸سال سخت و نفس گیر است؛انتخاباتی که نتیجه آن در طول گام دوم انقلاب اسلامی عینی و ملموس خواهد ماند و تاثیر عمیقی بجای خواهد گذاشت.

این حقیقت باید با تمامی ابعاد آن بخوبی برای همگان تحلیل شود و مانع از تحریف آن و پیام های اصلی آن شویم و اگر از این امر غفلت کنیم؛ باید منتظر نفوذهایی خشن و بی رحم تر برای تکرار این ویرانگری ها و اشغالگری های لیبرالها در ایران اسلامی باشیم.در این ارتباط روشنگری های ویژه تری خواهم نمود .ان شاء الله

  1 تیر 1400
بخش : سیاسی / یادداشت
کد خبر: 64477
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام