دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان:
۳۰ بنای غیرمجاز در روستای « زیارت» در نوبت تخریب قرار دارد

Related image

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از صدور ۵۰ حکم قلع بنا در روستای زیارت خبر داد و گفت: تاکنون بخشی از احکام اجرا شده و ۳۰ بنای غیرمجاز دیگر نیز در نوبت تخریب قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری گلستان فردای ایران به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، حجت‌الاسلام سیدرضا سیدحسینی از صدور رای قطعی 50 مورد قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه زیارت گرگان خبر داد و اظهارداشت: از 50 حکمی که در دادگاه‌های استان قطعی شده تا کنون 20 رای اجرا شده است و بقیه آرای قلع و قمع بنا‌های غیرمجاز در این منطقه نیز در نوبت اجرا قرار دارد.

وی هم چنین از تشکیل گروهی مشترک از همه دستگاه‌های اجرایی متولی برای جلوگیری از ادامه ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه زیارت هم خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب گرگان خاطرنشان کرد: این گروه موظف هستند از ورود و خروج مصالح ساختمانی به منطقه زیارت جلوگیری کنند و ساخت و ساز‌های غیرمجاز را در بدو ساخت و تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی شناسایی و برای برخورد به دستگاه‌های متولی گزارش کنند.

 

  8 مرداد 1398
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 62553
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام