ورود رئیس دیوان عالی کشور به گلستان

ورود رئیس دیوان عالی کشور به گلستان

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور با استقبال حق شناس استاندار گلستان ، هاشمیان رئیس کل دادگستری استان و جمعی از قضات عالی، وارد گرگان شد .

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، رییس دیوان عالی کشور در بدو ورود به گلستان به دیدار ایت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان می رود .

ملاقات با خانواده یکی از شهدای مدافع حرم گلستان و نشست با روسای دادگستری‌ها و دادستان‌های استان از دیگر برنامه های سفر حجت الاسلام مرتضوی مقدم است .

رئیس دیوان عالی کشور امشب و فردا میهمان مردم خونگرم گلستان است.

هیات بازرسی دیوان عالی کشور هم از روز شنبه این هفته و برای بررسی مسائل قضایی استان و شناسایی آسیب‌های و مشکلات این حوزه در گلستان به سر می‌برند.

رئیس دیوان عالی کشور در بدو ورود به گرگان هدف خود از سفر به استان را تشریح کرد و گفت: هیات های بازرسی دیوان با هدف نظارت بر پرونده ها به استان ها می روند.

حجت السلام مرتضوی مقدم افزود: یکی از وظایف مهم دیوان نظارت بر پرونده هاست که از بخشی از این نظارت ها از طریق رسیدگی به پرونده های ارسالی به دیوان محقق می شود .

وی افزود: پرونده هایی که رای آن ها در محاکم تجدیدنظر استان ها صادر و قطعی می شود نیز نیاز به نظارت دارد که به این منظور هیات های بازرسی متشکل از قضات مجرب دیوان به استان ها شفر می کنند و در مدت حضور خود همه پرونده ها را بررسی می کنند.

وی ادامه داد : کمک به کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها و افزایش کیفیت رسیدگی ها از اهدافیست که در این بازرسی ها دنبال می کنیم.

رئیس دیوان عالی کشور امشب و فردا میهمان گلستان است.

  21 آبان 1399
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 64052
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام