نماینده مردم غرب گلستان در مجلس گلایه کرد
حفر چاه کردکوی و عدم اتصال آن به شبکه آب شرب

نماینده مردم غرب گلستان در مجلس ایری از حفر ۱۹ حلقه چاه کردکوی و عدم اتصال یکی از این چاه ها به شبکه آب شرب گلایه کرد.

به گزارش گلستان فردا، عبدالجلال ایری عصر امروز در جلسه اضطراری نمایندگان استان گلستان با موضوع آب و مشکلات آبرسانی اظهار کرد: موضوع قطعی برق دامن گیر مسئله آب شده و این موضوع در جلسه با مسئولان شرکت توزیع نیروی برق استان مطرح شد.

وی  به موضوع بحث تولید آب تاکید کرد و ادامه داد: بخش اساسی تولید آب مربوط به تامین آب شرب از دریا است و به طور قطع این مشکل را پشت اتاق شیشه ای نمی توانیم مدیریت کنیم.

ایری بیان کرد: ۱۹ حلقه چاه در شهرستان کردکوی حفر شده و در حالی که یک سال و نیم از آخرین حفر چاه گذشته ولی هنوز به آب شرب لوله کشی متصل نشده است.

وی به ضرورت پاسخگویی شرکت آب منطقه ای تاکید کرد و گفت: از ظرفیت سد وشمگیر استفاده نشده و فقط بهره بری ما برای آب کشاورزی بوده است.

این مقام مسئول بیان کرد: برای اینکه بتوانیم پاسخگوی مردم باشیم باید در بین مردم باشیم و باید آب منطقه ای کمک کند که پاسخگوی مردم باشیم.

 

  17 تیر 1400
بخش : سیاسی / مجلس
کد خبر: 64546
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام