در راستای ترویج فرهنگ صرفه‌جویی آب برپا شد
کارگاه آموزشی " آب را دریاب " در مرکز فرهنگی‌هنری کانون گمیشان

http://www.kanoonnews.ir/d/2019/06/30/0/822529.jpg

هم‌زمان با شروع فصل تابستان و هفته بهینه‌سازی مصرف آب، کودکان و نوجوانان گمیشانی با حضور در مرکز فرهنگی‌هنری این شهرستان با اهمیت و ضرورت استفاده صحیح آب آشنا شدند.

به گزارش گلستان فردا ؛ مربیان مرکز فرهنگی‌هنری شهرستان گمیشان با  هدف آشنایی و آگاهی بیشتر اعضا با مباحث مهم آب در زندگی و هم‌چنین استفاده بهینه از منابع آبی در مصارف خانگی و کشاورزی اقدام به برگزاری کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی کردند.

در این برنامه اعضای کودک و نوجوان مرکز در قالب فعالیت کارگاهی با اهمیت این مایع حیاتی در زندگی خود آشنا شده و در خصوص روش‌های صرفه جویی آن با مربیان مرکز به گپ‌و گفت پرداختند.

برگزاری ایستگاه‌ قصه‌ی « آرزوی قطره‌ها»، «ضرب‌المثل‌های آبی و قصه‌های آن‌ها»، معرفی کتاب‌هایی با عناوین« آبی که می‌نوشیم» و « خیس می‌شوم» و هم‌چنین برپایی ایستگاه کاردستی با عنوان آب، باران و طراوت از ویژه‌برنامه‌های این مرکز در هفته بهینه‌سازی مصرف آب بود.

 

 

  9 تیر 1398
بخش : گمیشان / فرهنگی
کد خبر: 62405
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام