مدیرشبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس خبر داد:
خسارت 2 میلیارد تومانی سیل به زیر ساخت های بهداشت و سلامت گنبد کاووس

تصویر مرتبط

مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبد کاووس گفت: سیل اخبر بیش از دو میلیارد تومان به زیر ساخت های بهداشت و درمان این شهرستان خسارت وارد کرده است.

به گزارش پایگاه خبری گلستان فردا به نقل از اداره بهداشت شهرستان گنبد کاووس، فرهاد بدیعی اظهار داشت: میزان خسارت وارد به 58 واحد بهداشتی سازه و غیرسازه‌ای دو میلیارد تومان است که از این تعداد 40 واحد بهداشتی سازه‌ای و مابقی غیرسازه‌ای است.

وی افزود: به محض فروکش کردن سیلاب و آب‌گرفتگی در شهر و روستاهای اطراف تیم‌های کارشناس بهداشتی وارد محل‌های خسارت دیده شده و کالاهای آب خورده را بازرسی کردند. در این رابطه بیش از 10 تن از موادغذایی فاسد شده توقیف ومعدوم شد.

مدیرشبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس بیان کرد: 15 روستای این شهرستان و مناطق شمال و جنوب شهر دچار آب‌گرفتگی و سیل شده بود که با همکاری‌های همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در مدت 72 ساعت وضعیت کنترل و مهار شد.

وی ادامه داد: 87 هزارو 342 نفر در قالب 20 هزار و 795 خانوار در مناطق شهری و 15 روستای گنبدکاووس درگیر سیل بودند که از این تعداد 29 هزار و 486 نفر در مناطق روستایی و 57 هزارو 856 نفر شهری هستند.

بدیعی گفت: تاکنون 390 نفر از مردم در مناطق سیل‌زده ویزیت رایگان شدند و دارو به صورت رایگان دریافت کردند که ارزش ریالی آن حدود 95 میلیون تومان است.

به گفته وی اورژانس 115 از 27 اسفندماه تا 18 فروردین یکهراز و 146 مورد ماموریت انجام داده که 231 ماموریت مربوط به تصادف و 915 مورد ماموریت در دیگر حوزه‌ها بوده است.

  25 فروردین 1398
بخش : گنبد / سلامت
کد خبر: 61726
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام