محدودیت تردد شبانه از ساعت 22 در گرگان و گنبدکاووس آغاز شد

استاندار گلستان از آغازمحدودیت تردد شبانه از ساعت 22 در گرگان و گنبدکاووس خبر داد و گفت:از محدودیت تردد شبانه در شهرهای گرگان و گنبد کاووس یک ساعت کاهش یافت.

به گزارش گلستان فردا، هادی حق شناس، استاندار گلستان در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با اعلام اینکه محدودیت تردد از ساعت 21 به 22 تغییر یافت، گفت : این محدودیت ها از امشب از ساعت 22 تا 4 صبح تردد در شهرهای گرگان و گنبد ممنوع است.

وی با اشاره به نزدیک شدن تعطیلی 22 بهمن و روزهای پایانی سال طبق مصوبه نیروهای شبکه بهداشت در ورودی های استان مستقر می شوند، افزود: این نیروها با اخذ کارت ملی مسافران و ثبت در سیستم وزارت بهداشت از کرونایی بودن یا نبودن آنها آگاه شوند.
استاندار گلستان از وضعیت آبی در 6 شهرستان گلستان خبر داد و گفت : طبق بررسی های انجام شده اکنون گلستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد.
حق شناس با بیان اینکه در انتهای پیک سوم کرونا هستیم، اظهارکرد : بسیاری از استانها وارد پیک چهارم شده اند اما در استان ما اگر فاصله گذاری اجتماعی رعایت و دورهمی ها به حداقل برسد بسیار دیرتر وارد پیک چهارم خواهیم شد.

  12 بهمن 1399
بخش : گنبد کاووس / گرگان / جامعه
کد خبر: 63920
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام