هنرستان ۱۲ کلاسه تمام خیرساز گنبدکاووس افتتاح شد

افتتاح

آیین بهره‌برداری از هنرستان ۱۲ کلاسه تمام خیرساز با حضور«حمیدرضا خان‌محمدی»معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گلستان فردا، مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس در این مراسم گفت: برای این آموزشگاه ۱۲ کلاسه که عملیات اجرایی آن با زیربنای ۲ هزار و ۱۷۰ مترمربع در سه طبقه از سال ۱۳۹۹ آغاز شده بود، مبلغ ۲۷ میلیارد تومان هزینه شده است.

عرازمراد مغربی قوجق بابیان اینکه خانواده «مرحوم احمد محمدی» تمامی هزینه احداث، تجهیز و راه‌اندازی این هنرستان را تأمین کردند، افزود: این آموزشگاه که برای تحصیل دانش آموزان دختر در رشته‌های فنی و کاردانش احداث شده، به عنوان هنرستان تخصصی رشته خیاطی استفاده خواهد شد.

وی اضافه کرد: همچنین قرار است با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور عملیات اجرایی پروژه احداث آموزشگاه دانش آموزان اوتیسم شرق استان گلستان در این شهرستان آغاز شود.

  17 خرداد 1402
بخش : گنبد کاووس / جامعه
کد خبر: 69403
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام