فرماندار گرگان در جلسه با فرمانده ومعاونین ناحیه مقاومت بسیج سپاه گرگان:
درجایی من همکار شما و یک بسیجی و در جایی دیگر فرماندار هستم

به گزارش گلستان فردا ؛ محمدحمیدی اظهار کرد :امروز سپاه فعالیت های  گسترده ای پیدا کرده است و این ظرفیت برای فرماندار غنیمت است که باید از آن بهره برد،درشهرستان های مختلف با چهار فرمانده سپاه با همدلی وصمیمت کار کردم وازظرفیت بسیج برای نجام وظایف بخوبی بهره بردم واینجانیزهمان مسیر را ادامه خواهم داد.
وی گفت : بسیج یکی از محورهای حفظ امنیت وآرامش در جامعه است  و باید اهداف انقلاب را پاسداری کند، چرا که  در متن جامعه بوده واز لایه های مختلف، اقوام وسلایق سیاسی و اجتماعی درآن حضور دارند.
فرماندار گرگان در ادامه افزود : امام خمینی ( ره ) ، پایه گذار بسیج بود و رهبر معظم انقلاب  دربیانیه گام دوم انقلاب مسیر را بدرستی مشخص کردند و این مهم چراغ راه همکاری  فی  مابین می تواند باشد.
فرماندار گرگان تاکید کرد: در حل مسائل و معضلات اجتماعی پس از کار کارشناسی ، تصمیم واقدام یکپارچه و منسجم می تواند مسائل را با سرعت بیشتری حل وفصل کند.

  24 خرداد 1398
بخش : گرگان / داخلی
کد خبر: 62296
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام