مدیرکل حقوقی و تنظیم مقررات وزارت بهداشت:
۷۸۰۰ پرونده بهداشتی درمانی در دیوان عدالت اداری در دست بررسی است

 مدیرکل حقوقی و تنظیم مقررات وزارت بهداشت گفت: ۷۸۰۰ پرونده بهداشتی درمانی در دیوان عدالت اداری در دست بررسی است.

به گزارش گلستان فردا، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی گلستان، همایش چالش‌های حقوقی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور میر حامد خانی مدیر کل حقوقی و تنظیم مقررات وزارت بهداشت و سعید گل فیروزی رئیس دانشگاه، جمعی از معاونین و مدیران شبکه‌ها و رؤسای بیمارستان‌ها در محل سالن شهید آوینی دانشگاه برگزار شد.

دکتر سعید گل فیروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در این همایش ضمن تبیین مسائل حقوقی دانشگاه و سایر سازمان‌ها ابراز امیدواری کرد تعامل و ارتباطات دوسویه دانشگاه و وزارت بهداشت بتواند مسائل و دغدغه‌های دانشگاه را مرتفع سازد.

میر حامد خانی مدیر کل حقوقی و تنظیم مقررات وزارت بهداشت نیز در این همایش گفت: در حال حاضر ۷۸۰۰ پرونده در دیوان عدالت اداری در دست بررسی است.

وی افزود: یکی از موضوعات اصلی جرم انگاری در حوزه بهداشت و درمان مداخله افراد فاقد صلاحیت در امور پزشکی است که با اصلاح لایحه امیدواریم مجازات این گونه افراد بازدارنده‌تر شود.

در ادامه این جلسه چالش‌های مربوط به مسائل حقوقی دانشگاه و پاسخگویی به سوالات انجام شد.

  15 خرداد 1402
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 69395
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام