تفاهم‌نامه اَبَر پروژه سواحل گلستان با بخش خصوصی امضا شد

استاندار گلستان در جلسه امضای تفاهم نامه اَبَر پروژه سواحل استان با مشارکت بخش خصوصی گفت: این طرح، پروژه‌ای تحول آفرین است که مجوزهای آن قانونی و خارج از چارچوب اداری صادر شد.

به گزارش گلستان فردا، علی محمد زنگانه اظهار کرد: اولویت ما پیشرفت و توسعه استان با تلاش سرمایه گذاران است و دست سرمایه گذاران را به گرمی می فشاریم.

وی بیان کرد: در این اَبَر پروژه طرح طبیعت گردی جزیره آشوراده، طرح گردشگری در سایت پشتیبان، پرورش میگو در فاز اول مجتمع پرورش میگو، پرورش ماهی در دریا ، پرورش ماهیان خاویاری، حمل و نقل دریایی و راه‌اندازی ایرلاین دیده شده و به رشد استان کمک ویژه ای می کند.

استاندار گلستان افزود: به‌صورت فراقوه ای از اجرای این اَبَر پروژه در استان حمایت می‌شود و ملاک ارزیابی ما از مدیران میزان همکاری آنها در چنین پروژه های است.

زنگانه ادامه داد: انسجام، وحدت و هماهنگی ما منجر به اجرای اَبَر پروژه ها در استان می شود و برای خدمت به مردم افتخار می کنیم که هر موضوعی را در هرجایی پیگیری و مشکلات را برطرف کنیم.

  20 آبان 1402
بخش : گرگان / اقتصادی
کد خبر: 70037
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام