ترافیک سنگین در محور‌های ورودی استان گلستان

تصویر مرتبط

فرمانده پلیس راه استان گلستان گفت: ترافیک در محور ورودی نوکنده در غرب گلستان و مینودشت - گالیکش در شرق گلستان سنگین است.

به گزارش پایگاه خبری گلستان فردا، سرهنگ علی عبدی درباره آخرین وضعیت محورهای استان گلستان اظهارداشت: با آغاز تعطیلات عید سعید فطر و آغاز سفرها و استقبال مردم از مناطق تفریحی استان ضروری است رانندگان با دقت بیشتری رانندگی کنند.

وی افزود: تردد در همه محورهای استان گلستان برقرار است و هیچ مشکل ترافیکی وجود ندارد و ترافیک در محورهای اصلی پرحجم است و رانندگان قبل از سفر حتماً از وضعیت راه‌ها اطلاع یابند.

عبدی گفت: رعایت حق تقدم، سرعت مطمئنه و جلوگیری از رفتارهای پرخطر را در سفر خود رعایت کنند تا سفر خوبی را داشته باشند.

وی تصریح کرد: خط قرمز پلیس سرعت زیاد و رفتارهای پر خطر است و از ادامه سفر رانندگان پرخطر با توقف خودرو آنها در پارکینگ جلوگیری می‌شود.

همچنین معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان هم از رانندگان خواست قبل از حرکت برای آگاهی از وضع جاده ها با سامانه141 تماس بگیرند.

  15 خرداد 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 62233
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام