سفر رئیس دفتر نمایندگی مشهد کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد به گلستان

خانم ایریس بلوم رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد مستقر در مشهد به منظور بازدید، ارزیابی و گزارش عملکرد پروژه های در حال اجرای مشترک کمیساریا و دستگاههای اجرایی استان، به گلستان سفر کرد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان در بدو ورود خانم ایریس بلوم با وی و هیأت همراه دیدار و در جلسه ای مشترک با حضور نمایندگان تام الاختیار اداره کل آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی، نوسازی و تجهیز مدارس، آموزش فنی و حرفه ای، بیمه سلامت، نهضت سواد آموزی و نماینده موسسه کنشگران توسعه پارس، به ارائه گزارش از آخرین اقدامات انجام شده در اجرای پروژه ساخت مدرسه در گرگان و گنبد کاووس پرداخت.

مهدی دهرویه در این نشست با تأکید بر اهمیت خروجی کار در حوزه های ساخت مدرسه، ساخت مرکز بهداشتی و درمانی، اجرای پروژه های سواد آموزی، حرفه آموزی و توانمند سازی اتباع آسیب پذیر گفت: با مشارکت و مسئولیت پذیری دستگاهها و پیگیری هایی که صورت می گیرد ان شالله در زمان اعلام شده به تعهدات خود عمل خواهیم کرد.

رئیس دفتر نمایندگی مشهد کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد نیز در این جلسه عملکرد دستگاههای استان گلستان در اجرای تعهداتشان در حوزه اتباع و مهاجرین خارجی بویژه بیمه سلامت و همچنین اجرای دوره های مهارت آموزی به اتباع و پناهندگان افغانستانی را ستودنی و قابل تقدیر عنوان کرد.

  7 شهریور 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 62693
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام