مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان استان گلستان:
مهارت سربازان وظیفه ارتقاء می یابد

http://golestanfarda.ir/uploads/posts/2019-08/1565098878_photo_2019-08-06_18-13-07.jpg

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان استان گلستان از برگزاری دوره های مهارت آموزی سربازان وظیفه با هدف توانمندسازی جوانان در ایجاد اشتغال خبر داد و گفت: دوره های مهارت آموزی سربازان وظیفه از تکالیف وزارت در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری می باشد که می فرمایند امکان برگزاری دوره های آموزش علمی، کاربردی را در مدت خدمت وظیفه ایجاد کنید.
به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، محمد احمدی اضافه کرد: در مرحله اول این دوره در استان گلستان 48 نفر آموزش دیده اند که اکثر شرکت کنندگان موفق به قبولی در آزمون شدند. 
نماینده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همچنین با اشاره به لزوم کاربردی بودن دوره ها نیز گفت: دوره تجارت الکترونیک از دوره های تعریف شده برای سربازان می باشد که بعد از برگزاری این دوره می توانند از  فناوری های نوین در جهت توسعه کسب و کار خود استفاده نمایند.
وی اضافه کرد: 23 پایور برای تدریس و مربی‌گی رشته‌های مربوطه جهت آزمون و اخذ مجوز ثبت‌نام کرده اند که به زودی آزمون آن نیز برگزار می گردد.
رئیس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان با اشاره به هدف گذاری برای ارتقاء توانمندی های کلیه سربازان وظیفه استان نیز اضافه کرد: با انجام این طرح در حین خدمت سربازی، توانمندی جوانان ارتقاء یافته و آمادگی لازم برای ورود به بازار کار را کسب می کنند که پس از خدمت می توانند با توانمندی بیشتری کسب و کار خود را ایجاد و توسعه دهند.

  12 بهمن 1398
بخش : فناوري و اطلاعات
کد خبر: 63183
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام