استاندار گلستان در دیدار با دبیر اتحادیه صادرکنندگان نفت و گاز و پتروشیمی ایران:
منطقه آزاد اینچه برون نقش تاثیرگذاری در توسعه استان دارد

استاندار گلستان در دیدار با دکتر رفیعی فر دبیر اتحادیه صادرکنندگان نفت و گاز و پتروشیمی ایران اظهار کرد: با توجه به منابع اولیه در استان منطقه آزاد اینچه برون نقش تاثیرگذاری در توسعه گلستان دارد.
به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، دکتر هادی حق شناس ظهر امروز شنبه ۳۰ آذر در دیدار با دبیر اتحادیه صادرکنندگان نفت و گاز و پتروشیمی ایران تصریح کرد: گلستان رتبه نخست تولید دانه های روغنی, رتبه دوم تولید گندم و مرغ را در کشور دارد و می تواند با فراوری این محصولات در رونق تولید کشور موثر باشد.
وی افزود : وجود مرزهای دریایی ,هوایی و زمینی و عبور کریدور بین المللی ایران _ترکمنستان و قزاقستان از این استان جز مزیتی های منحصر به فرد گلستان محسوب می شود.
لازم به ذکر است در این دیدار دکتر سعید رفیعی فر دبیر اتحادیه صادرکنندگان نفت و گاز و پتروشیمی ایران با بیان ظرفیت ها و توانمندی های استان اظهار کرد: آمادگی همکاری با گلستان در زمینه های مختلف را داریم.

  30 آذر 1398
بخش : اقتصادی
کد خبر: 63049
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام