پیگیری نظام پرستاری غرب گلستان برای رفع مشکلات پرستاران

رئیس نظام پرستاری گلستان غرب گلستان از پیگیری برای رفع مشکلات پرستاران این منطقه خبر داد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، کیوان مقدم رئیس نظام پرستاری غرب گلستان در گفتگو با خبرنگار گلستان فردا گفت : در دیداری که با عبدالجلال ایری نماینده مردم بندرترکمن ، کردکوی ، بندرگز و گمیشان  در مجلس شورای اسلامی به  مناسبت روز پرستار داشتیم خواستار رفع مشکلات و چالش های پیش رو پرستاران شدیم.

مقدم با اشاره به عوامل فشار کاری پرستاران افزود: کم بودن تعداد پرستاران و کاهش  سهیمه استخدامی و جذب  پرستاران جدید در غرب گلستان  که باعت افزایش حجم کار،  اضافه کاری و خستگی می شود از  عوامل فشاری کاری پرستاران به شمار می آیدو باید با پیگیری مسئولان این مشکلات رفع شود.


مقدم ادامه داد : ‌حقوق و مزایای دریافتی پرستاران و کادر درمان درمقایسه با کارکنان دولت در سایر دستگاه های دولتی  با توجه به سختی کار پرستاری بسیار پایین است که پرستاران را به مشکل معیشتی مواجه می کند.

رئیس نظام پرستاری غرب گلستان گفت :
کمبود تجهیزات و امکانات فردی در مقابله با ویروس کرونا باعث آسیب جدی به پرستاران شده است.


مقدم در پایان گفت :از تماینده مردم غرب گلستان برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و قانون مشاغل سخت پرستاری در خواست کردیم که پیگیر جرای این قانون در مجلس شود.

  29 آذر 1399
بخش : سلامت
کد خبر: 64199
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام