رییس کل دادگستری استان گلستان:
ادامه تلاش ها برای رونق تولید در گلستان

هادی هاشمیان در دیدار با فعالان اقتصادی بندرگز در شهرک صنعتی این شهرستان افزود: واحد های تولیدی هم باید با بانک ها و طلبکاران ، نحوه ی پرداخت بدهی خود را مشخص کنند .

به گزارش گلستان فردا ، هاشمیان با اشاره به این که تولیدکنندگان مسائل بانکی و وثیقه ها را مهم ترین مشکلات خود برشمردند گفت : برای موضوع بانک ها  سال گذشته کارگروهی با ریاست دادستان مرکز استان تشکیل شد که در نشست های مختلف با شورای هماهنگی بانک ها در حال رفع برخی از این مشکلات هستیم.

وی همچنین گفت : برای حل مشکل وثیقه های بانکی هم ، سازمان بازرسی و ثبت اسناد و املاک استان را مامور کرده ایم تا امکان قرارگرفتن عرصه و اعیان کارخانه ها به عنوان وثیقه بررسی کنند.

هاشمیان با بیان این که امسال باید اولویت ما شناسایی گلوگاه ها و دست اندازهای مسیر تولید باشد تصریح کرد:دستگاه قضایی در برخورد با متخلفان قاطعانه ایستاده است و دستگاه ها را نیز در برخورد با متخلفان حمایت می کند .

هادی هاشمیان افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی استان امسال با استفاده از ظرفیت همه دستگاه ها برای کمک به رونق تولید استفاده می کند.

  19 اردیبهشت 1398
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 62002
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام