به مناسبت اعیاد قربان و غدیر ؛
مرخصی 10 روزه به زندانیان واجد شرایط

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/10/07/13941007104357106802164.jpg

رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه کاهش جمعیت کیفری زندان های استان گفت: این مرخصی به زندانیان جرایم غیرعمد و کسانی که واجد شرایط هستند داده می شود .
به گزارش گلستان فردای ایران، هادی هاشمیان با اشاره به تلاش ها برای کاهش شمار زندانیان استان به ویژه زندانیان کمتر از 10 روز  گفت: با همکاری اداره کل زندان های استان ، طرح غربالگری زندانیان هنگام ورود به زندان اجرا می شود .
هاشمیان افزود: در این طرح پرونده هر زندانی جداگانه بررسی و به کسانی که برای آنان قرار وثیقه یا کفیل صادر شده فرصت داده می شود تا در صورت امکان وثیقه و کفیل تامین  کنند و وارد زندان نشوند .
وی ادامه داد: صدور آرای جایگزین حبس برای افرادی که جرایم غیرعمد سبک مرتکب شده اند و سابقه کیفری ندارند یکی دیگر از تلاش های دادگستری استان برای کاهش جمعیت زندانیان استان است .
این مقام ارشد قضایی استان افزود: افزایش بازدید قضات از زندان‌ها برای پیگیری مشکلات و درخواست‌های زندانیان از جمله اقداماتی است که در استان برای بررسی وضعیت زندانیان و کاهش ورودی ها انجام می شود.

  12 مرداد 1398
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 62571
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام