رییس کل دادگستری گلستان:
تلاش برای احیای ۴۳ واحد فرآوری و دامداری تعطیل در گلستان

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/1/16/11651844_407.jpg

رئیس کل دادگستری گلستان از برنامه این دستگاه برای احیای ۴۳ واحد فرآوری و دامداری تعطیل این استان در سال جهش تولید خبر داد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: یکی از برنامه‌هایی که امسال با کمک بانک کشاورزی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان بر آن تمرکز کرده ایم بازگشت به تولید ۴۳ واحد دامداری و فرآوری محصولات کشاورزیست.

هادی هاشمیان افزود: با حضور کارشناسان بانک، همه این واحد‌ها بازرسی و مشکلات، موانع و علت تعطیلی آن‌ها به تفکیک تدوین شده است.

هاشمیان ادامه داد:در یک برنامه زمانبندی ۶ ماهه مشکلات این واحد‌ها با حضور کارشناسان قضایی و بانکی استان در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری بررسی و برای رونق دوباره این واحد‌ها چاره اندیشی خواهد شد.

هاشمیان گفت: با احیای این واحد‌ها، ۲ هزار و ۷۰۰ راس به ظرفیت دامداری‌های استان و ۷۱ هزار تن هم به ظرفیت تولید و فرآوری محصولات دامی و کشاورزی استان اضافه می‌شود.

این مقام ارشد قضایی استان گفت: در یکسال و نیم گذشته پرونده بیش از ۳۰۰ کارخانه و واحدتولیدی که مشکل داشتند در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان بررسی و دستور‌های لازم برای رفع موانع و مشکلات تولید این واحد‌ها صادر شد.

هادی هاشمیان افزود: در این مدت ۸ کارخانه که برخی از آن‌ها چند سال تعطیل بودند دوباره احیا شدند و کارگران آن‌ها مشغول به کار شدند.

این مقام ارشد قضایی استان گفت: در سال جهش تولید برنامه مدون و دقیق برای کمک به واحد‌های تولیدی بالاخص برداشتن موانع از سر راه تولید با کمک دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها دنبال می‌کنیم.

هاشمیان از افزایش نظارت‌ها هم خبر داد و گفت: برای کمک به تولیدکنندگان و جلوگیری از دست اندازی بر سر راه تولید، نظارت دادگستری و دستگاه‌های نظارتی مانند سازمان بازرسی بیشتر می‌شود.

رئیس کل دادگستری از اقدامات بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی مانند امور مالیاتی و تامین اجتماعی برای همکاری با ستاد اقتصاد مقاومتی و کمک به تولیدکنندگان در سال گذشته قدردانی کرد.
 

  16 فروردین 1399
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 63354
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام