رئیس کل دادگستری گلستان:
دادستان‌های گلستان مامور برخورد با دست اندازان مسیر تولید

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/4/4/12118084_721.jpg

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: کسانی که سبب فرار سرمایه از گلستان شوند منتظر برخورد قضایی باشند.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: دادستان‌های سراسر استان را مامور کرده است با کسانی که در مسیر تولید سنگ اندازی می‌کنند و سبب فرار سرمایه از استان می‌شوند شناسایی و با آنان برخورد کنند.

هاشمیان همچنین افزود: از دادستان‌ها خواسته ایم با کمک دستگاه‌های اجرایی از واحد‌های تولیدی سرکشی و برای رفع مشکلات آنان تلاش کنند.

هاشمیان گفت: خوشبختانه مدیران دستگاه‌های اجرایی برای کمک به رونق تولید از هیچ تلاش فروگذار نمی‌کنند، اما در برخی دستگاه‌ها دیده می‌شود که در بدنه کارشناسی سنگ اندازی و فرآیند‌های اداری زمانبر می‌شود که نیاز است مدیران نظارت بر زیرمجموعه را جدی بگیرند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: تعامل خوبی بین دستگاه‌هایی اجرایی و قضایی استان برای کمک به رونق تولید شکل گرفته است و به همین دلیل گلستان از استان‌های امن برای سرمایه گذاریست.

او افزود: پارسال با تلاش ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان ۸ واحد تولیدی دوباره فعال شدند و ۶۰۰ کارگر به کار بازگشتند.

رئیس کل دادگستری گلستان در جمع فعالان اقتصادی شهرک صنعتی آق قلا از آنان دعوت کرد با مشارکت در کارگروه‌های تخصصی ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان، نظرات تخصصی خود را به منظور مشاوره به قضات محاکم تخصصی رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی ارائه کنند.

در این جلسه تعدادی از تولید کنندگان و فعالان اقتصادی گلستان مشکلات واحد‌های خود را مطرح کردند که دستورات لازم از سوی رییس دادگستری کل گلستان برای رسیدگی و حل آن‌ها صادر شد.

  4 تیر 1399
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 63540
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام