فرماندار گرگان در جلسه با مشاوران بانوان ادارات گرگان :
مشاوران بانوان ادارات،زنان توانمند را برای ارتقا در جایگاه های اداری شناسایی و معرفی کنند

در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان گرگان با هدف ارائه فهرست برنامه ها و طرحهای شاخص دستگاههای عضو کارگروه در سال 98  برگزار شد. 
به گزارش گلستان فردا "ابوالقاسم صفوی" فرماندار شهرستان گرگان  با اشاره به نقش تربیتی و حمایتی مادر در تمام مراحل زندگی در خانواده گفت :حوزه بانوان یکی از دغدغه های اصلی ماست و توانمند سازی آنان و شناخت مسائل و مشکلات این قشر و توسعه مشارکت اجتماعی آنان مورد توجه و حمایت ما و مسئولین دستگاههای اجرایی است. 
وی تاکید کرد: مشاورین بانوان دستگاههای اجرایی نسب به شناسایی زنان توانمند برای ارتقا در جایگاههای اداری اقدام کنند.
در ادامه قجری معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری بیان کرد: جامعه زنان در شهر گرگان از پویایی و تحرک خاصی برخوردار است و این ویژگی را می توان هم در جامعه زنان شهری و روستایی احساس کرد. 
وی وظیفه دفتر بانوان فرمانداری را نظارت و هماهنگی بر حسن اجرای برنامه های دستگاههای اجرایی در حوزه زنان متناسب با وظیفه مندی آنان با هدف هم افزایی و انسجام بیشترو کاهش هزینه بر اساس سرفصل ها ی ابلاغی (توانمند سازی –سلامت جسم و روان –توسعه مشارکتهای اجتماعی ) دانست .  
 قجری با اشاره بر برگزاری منظم جلسات اتاق فکر بانوان ، استفاده از روحیه و تفکر خلاق ،پیوند مشاورین با فعالان حوزه مدنی ،حمایت های مادی و معنوی ازسازمانهای مردم نهاد حمایت ازطرح های اشتغالزایی و پشتیبانان وزنان کار آفرین را خواستار گردید.

  20 اردیبهشت 1398
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 62003
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام