رئیس کل دادگستری گلستان:
دشمن از ترویج روحیه شهادت طلبی مردم ما هراس دارد

رئیس کل دادگستری گلستان گفت:دشمن بیشتر از این که از پیشرفت های نظامی ما نگران باشد از روحیه ایثارگری و شهادت طلبی مردم ما هراس دارد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گلستان فردا، حیدر آسیابی، رئیس کل دادگستری گلستان در شانزدهمین یادواره شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی استان گفت: هدف از برگزاری این مراسم یادآوری رشادت‌های جوانان جان برکف این مرز و بوم است که نه فقط با تجهیزات که با ایثارگری این کشور و انقلاب را حفظ کردند.

وی افزود: امروز دشمن بیشتر از این که از پیشرفت‌های نظامی و تکنولوژی ما نگران باشد از روحیه ایثارگری و شهادت طلبی مردم ما هراس دارند.

آسیابی ادامه داد: فرهنگ شهادت افتخار ماست و درک این مسئله برای کشور‌های غربی سخت است.

این مقام ارشد قضایی استان در ادامه افزود: برای ما جای افتخار است که ۵۶۰ نفر یعنی نیمی از کارکنان ما در دادگستری را خانواده شهدا و ایثارگر تشکیل می‌دهند که سبب افتخار ماست.

آسیابی افزود: امسال برنامه‌های ویژه‌ای برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دستگاه قضایی تدارک دیده شده است که از دیروز با افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های دفاع مقدس در دادگستری آغاز شد و امروز هم از ایثارگران و خانواده شهدای دستگاه قضایی استان تجلیل می‌کنیم.

 

 

  1 مهر 1400
بخش : گرگان / فرهنگی
کد خبر: 64896
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام