فرمانده انتظامی گلستان:
دستگاه ها برای ایجاد امنیت پای کار باشند

فرمانده انتظامی گلستان با بیان این که تا پای جان از امنیت و آرامش مردم دفاع خواهیم کرد، گفت: همه دستگاه ها باید برای ایجاد امنیت پای کار باشند.

به گزارش گلستان فردا،  سردار محمد سعید فاضل دادگر در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه گرگان، اظهارکرد: امنیت برای همه است و بدون آن هیچ فعالیتی امکان پذیر نخواهد بود لذا آحاد جامعه برای تولید و تأمین آن باید پای کار بوده و یاریگر نیروی انتظامی باشند.

فرمانده انتظامی استان گلستان در ادامه با اشاره به شعار هفته ناجا، افزود: در این هفته تلاش کردیم تا بخشی از توانمندی‌های نیروی انتظامی به نمایش گذاشته شود.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی با بهره گیری از تکنولوژی روز و کار علمی دقیق اقدامات هدفمندی در راستای هوشمندسازی و اصلاح فرآیند خدمات انجام داده که نقش بسزایی در تسهیل خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی مردم داشته است.

فاضل دادگر با اشاره به اهمیت امنیت پایدار افزود: امنیت یک محصول است و برای تولید آن دستگاه‌های متولی باید با تمام وجود پای کار باشند و نیروی انتظامی هم از این محصول جمعی مراقبت می‌کند.

فرمانده انتظامی گلستان با تاکید بر رویکرد مطالبه گری پلیس از سازمان‌ها در راستای تأمین نظم و امنیت، اضافه کرد: نهادهای مختلف باید نقش و سهم خود در این حوزه را بخوبی انجام دهند چرا که کم کاری هر یک می‌تواند منجر به بروز آسیب‌هایی جبران ناپذیر شود.

وی به دستاوردهای بزرگ پلیس گلستان در بخش‌های مختلف طی یک سال اخیر اشاره کرد و افزود: پلیس علاوه بر مأموریت‌های ذاتی در موارد دیگری نظیر طرح‌های کرونا، واکسیناسیون، مقابله با بلایای طبیعی و آتش سوزی نیز با تمام وجود در میدان حضور فعال داشته است.

وی گفت: مقابله قاطعانه با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت هم به عنوان مطالبه‌ای عمومی در دستور کار پلیس قرار دارد که در یک سال گذشته در این حوزه هم موفقیت‌های خوبی به دست آمده است.

  23 مهر 1400
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 65232
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام