مدیر کل بازرسی گلستان:
معرفی ۱۷ مدیر متخلف در حوزه ساخت و ساز‌ غیرمجاز به دستگاه قضایی

مدیر کل بازرسی گلستان گفت:  مدیر متخلف در حوزه ساخت و ساز‌های غیرمجاز به دستگاه قضایی معرفی شدند.

به گزارش گلستان فردا، محمدتقی حاجی مشهدی اظهار کرد: ۱۷ نفر از مدیران، به جرم ترک فعل در ساخت و ساز‌های غیرمجاز روستای زیارت گرگان به مرجع قضایی معرفی شدند و پرونده آن‌ها در حال رسیدگی است.

وی افزود: بیشتر این افراد مدیران دستگاه‌های اجرایی ۱۰ تا ۱۵ سال اخیر در اداره‌های امور اراضی، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، محیط زیست، آب منطقه‌ای، بخشداری و فرمانداری بودند.

حاجی مشهدی گفت: یک سال گذشته در مجموع ۲۳۸ گزارش تخلفات اداری داشتیم که در نتیجه آن ۲۱ مدیر و ۲۱۲ کارمند به هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شدند و ۵ مورد نیز معرفی کارگر به کمیته انضباط کار داشتیم.

وی افزود: ۷۴ گزارش کیفری هم یکسال گذشته به دادسرا ارسال شد که ۵۲ مورد در حال رسیدگی است و برای ۱۶ مورد کیفر خواست و برای ۶ مورد نیز منع تعقیب صادر شده است.

مدیرکل بازرسی گلستان در ادامه افزود: یک سال گذشته هزار و ۷۱۲ گزارش به این سازمان ارسال شد که از این تعداد ۲۱۰ مورد در حال رسیدگی، ۱۳۰ مورد منجر به احقاق حق شاکی، ۴۱۶ مورد غیر مرتبط با ماموریت‌های سازمان بازرسی بود و ۸۱۷ مورد نیز به خاطر احراز نشدن سوء جریان، بایگانی شده است.

  24 مهر 1400
بخش : گرگان / اقتصادی
کد خبر: 65236
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام