دانشگاه فرهنگیان قربانی انتصاب و استخدام های بند پ/تکیه افراد فاقد صلاحیت بر مهمترین کرسی های دانشگاه فرهنگیان/ استاندار گلستان پاسخگو باشد

دانشگاه فرهنگیان قربانی انتصاب و استخدام های بند پ/تکیه افراد فاقد صلاحیت بر مهمترین کرسی های دانشگاه فرهنگیان/ استاندار گلستان پاسخگو باشد

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، خبرهای رسیده از دانشگاه فرهنگیان گلستان نشان می دهد استخدام هایی در این دانشگاه در حال انجام است که این ۳ فرد مورد نظر فاقد صلاحیت بوده و حق افراد شایسته در حال پایمال شدن است.

گویا این استخدامها به سفارش برخی افراد صاحب نفوذ در حال انجام است و از استاندار گلستان این انتظار می رود که هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی کند.

بررسی عملکرد ضعیف برخی از افرادی که در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند نشان می دهد استخدام و انتصاب ها در این دانشگاه غیر قانونی و حق افراد شایسته در حال پایمال شدن است.

مدارکی موجود است که نشان می دهد خانم ذبیحی رئیس فعلی پردیس امام خمینی(ره) نه دارای مدرک دکتراست و نه عضویت هیئت علمی را در کارنامه خود دارد و این در حالی است که براساس دستورالعمل‌های وزارت علوم رئیس دانشگاه باید حتما عضو هیات علمی و دارای مدرک دکترا باشد.

دانشگاه فرهنگیان که وظیفه تربیت معلمان آینده این کشور را بر عهده دارد باید توسط افراد شایسته اداره شود افرادی که به حق شایسته این جایگاه باشند.

  23 آبان 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 64060
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام