مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان:
برنامه های کارگروه فرهنگی ستاد دهه فجر استان گلستان تشریح شد

عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و رییس کارگروه فرهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گلستان، برنامه های این کارگروه را در ستاد خبری فجر گلستان تشریح کرد. 

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، عادله کشمیری در این نشست خبری ضمن قدردانی از اهالی رسانه استان گلستان، اظهار کرد: آیین شعر فجر با عنوان سید الشهدا مقاومت، جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی، تجسمی فجر، موسیقی و فیلم فجر و جشنواره فرهنگی و هنری فیروزه از آغاز ایام الله دهه فجر تا پایان بهمن ماه  امسال به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار خواهند شد.
وی ادامه داد: همچنین برنامه های متنوعی به همت و تلاش ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر استان برنامه ریزی و پیش بینی شده است که می توان به برپایی نمایشگاه مطبوعات دوران انقلاب در مراوه تپه، مسابقه نقاشی و عکس در گالیکش، کارگاه آموزش خانواده و تئاتر کودک در بندرگز و کارگاه خوشنویسی و نمایشگاه کتاب در مینودشت اشاره کرد.
کشمیری در ادامه افزود: برپایی مسابقه راز انقلاب اسلامی و قصه گویی و بیان خاطرات در آزادشهر، عصر شعر انقلاب و کارگاه نقاشی فجر و اجرای نمایش و عصر شعر در رامیان، نشست قرآنی  و اعزام مبلغین قرآنی در علی آباد کتول، عصر شعر و موسیقی فجر در کلاله، نمایشگاه کتاب و عکس و نقاشی فجر  و کارگاه خوشنویسی در گنبد کاووس و مسابقه عکاسی و سینما سیار انقلاب و شعر فجر در آق قلا به عنوان نمونه ای دیگر از مجموعه ۷۰ برنامه ی پیش بینی شده  را می توان نام برد.
کشمیری در ادامه به طور مبسوط برنامه های شاخص اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل کتابخانه های عمومی، حوزه هنری، سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری، اداره کل تبلیغات اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره آموزش و پرورش شهرستان گرگان و صدا و سیمای مرکز گلستان به عنوان ادارات و نهاد های عضو کمیته فرهنگی دهه فجر گلستان را تشریح کرد.
یادآوری می شود نشست گروه خبری فجر در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صبح سه شنبه ۸ بهمن ماه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان برپا شد.

  8 بهمن 1398
بخش : فرهنگی
کد خبر: 63174
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام