معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان:
گزارشی کامل از عملکرد دستگاه‌های اجرایی گلستان در سیل اخیر تهیه می‌شود

نتیجه تصویری برای عبدالرضا چراغعلی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با اشاره به تهیه گزارش‌های طبقه‌بندی شده از عملکرد دستگاه‌ها در سیل اخیر گفت: سیل اخیر به مردم و زیرساخت‌های این استان خسارت‌های زیادی زد، برای همین هیچ قصوری از هیچ دستگاه و مدیری پذیرفته نیست.

به گزارش پایگاه خبری گلستان فردا، عبدالرضا چراغعلی عصر امروز درباره تهیه گزارش از اقدامات برخی دستگاه‌های اجرایی در سیل اخیر اظهار کرد: سیل اخیر به مردم و زیرساخت‌های این استان خسارت‌های زیادی زد، برای همین هیچ قصوری از هیچ دستگاه و مدیری پذیرفته نیست.

وی افزود: ما گزارش‌های طبقه‌بندی شده در اختیار داریم و به مراجع ذیربط ارسال کردیم تا هرکسی اگر اهمال‌کاری یا قصوری داشته باشد، با وی برخورد شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: همچنین برخی افراد حقیقی که در سیل اخیر می‌بایست مرهمی بر دردها و رنج‌های مردم بودند، چوب لای چرخ می‌گذاشتند که گزارشی هم درباره این افراد تهیه شده و بموقع با آنان برخورد می‌شود.

وی بیان داشت: در جبران خسارت‌های سیل باید به گونه‌ای اقدام کنیم تا سایه بحران از سر خانه و زندگی شهروندان کم شود و در حوادث احتمالی آینده دچار مشکلات زیاد نشویم.

چراغعلی خاطرنشان کرد: اقداماتی که در سیل اخیر برای امدادرسانی به مردم مناطق سیل‌زده انجام شده موقتی بوده و باید کاری اساسی و بنیادی برای ایمن‌سازی آق‌قلا و گمیشان در برابر سیلاب‌های احتمالی انجام شود.

وی گفت: امکاناتی که از استان‌های دیگر به استان آمده است تا پایان مشکلات مردم در مناطق سیل‌زده استان باقی خواهد ماند.

  16 اردیبهشت 1398
بخش : حوادث
کد خبر: 61981
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام