رئیس کل دادگستری گلستان:
تلاش برای جلوگیری از زندانی شدن زیان دیدگان از کرونا

https://static2.borna.news/thumbnail/5N97QWdtklGK/c-5e-GrpQoxvSUuTA98NsxM4nZ53FJIggXpYEUp0nCCwjPGM3s7WiNOFHbqWJYS5/%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86.jpg

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، رئیس کل دادگستری گلستان گفت: برای جلوگیری از قضایی شدن دعاوی حقوقی  ناشی از کرونا ، طرفین دعوا پیش از دادگاه به شعب صلحی شورای حل اختلاف فرستاده می شود تا با توافق طرفین برای حل مشکل ، چاره اندیشی شود.

هادی هاشمیان افزود: از روسای دادگستری ها و دادستان ها خواسته ایم دعاوی و اختلافات ناشی از پیامدهای کرونا را ابتدا به شعب صلح و سازش ارجاع دهند و اگر طرفین توافق نکردند پرونده تشکیل و به شعب ارجاع شوند.

هاشمیان ادامه داد: تا کنون نیمی از  این دعاوی که به شعب صلحی ارجاع شده اند با توافق طرفین حل و فصل شده است.

وی در ادامه   افزود:  پرداخت اقساطی دیون از دیگر تمهیداتی است که در شعب اندیشیده شده است تا  جایی که ممکن است افراد بازداشت نشوند .

رئیس کل دادگستری گلستان گفت:  این اقدامات برای جلوگیری از ورود تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی  به زندان است که از پیامدهای کرونا خسارت  دیده اند .

هاشمیان تاکید کرد :  کسانی که به بهانه کرونا از پرداخت دیون خود شانه خالی می کنند از این حمایت ها برخوردار نمی شوند.

  6 خرداد 1399
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 63457
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام