تشکیل ۱۱ پرونده به اتهام تهدید علیه بهداشت در مینودشت / لغو ۱۰ عروسی پیش از برگزاری مراسم

تشکیل 11 پرونده به اتهام تهدید علیه بهداشت در مینودشت / لغو 10 عروسی پیش از برگزاری مراسم

دادستان مینودشت گفت: این افراد بر خلاف دستورالعمل های بهداشتی و علیرغم وضعیت قرمز شهرستان از نظر شیوع کرونا ، مراسم عروسی برگزار کرده اند .

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، حسینعلی ایزد افزود: در چند روز گذشته هم با اعلام بهداشت ، ۱۰ مراسم عروسی که قرار بود در خانه برگزار شود ،  با حکم قضایی لغو شد .

ایزد افزود: پلمب ۸ آرایشگاه زنانه ، سه واحد صنفی و ۱ نانوایی هم در ادامه تلاش ها برای کمک به قطع زنجیره انتقال کووید ۱۹ در شهرستان مینودشت است .

دادستان مینودشت گفت:  به نیروی انتظامی هم اعلام کرده ایم در صورت مشاهده مراسم عروسی و عزا و یا گزارش آن از سوی بهداشت و مردم ، صاحبان این مجالس را برای تشکیل پرونده قضایی به دادسرا معرفی کند .

وی تاکید کرد : بر اساس اعلام بهداشت  وضعیت شهرستان قرمز است و اجرای  دستورالعمل های سختگیرانه برای کمک به حفظ سلامتی مردم و قطع زنجیره انتقال کووید ۱۹ است .

دیروز هم دادستان بندرترکمن  از تشکیل ۳۰ پرونده برای برگزارکنندگان مجالس عروسی  و عزا درشرایط قرمز کرونای این شهرستان خبر داد.

چند روز پیش هم با دستور سرپرست دادستان گمیشان ، دامادی که علیرغم تذکرهای چندباره ، مجلس عروسی با ۴۰۰ میهمان برگزار کرده بود ، بازداشت و از ادامه مراسم جلوگیری شد.

  28 آبان 1399
بخش : مینودشت / قضاییه
کد خبر: 64079
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام