استاندار گلستان:
تأکید استاندار گلستان بر بهبود وضعیت بافت‌های فرسوده در گرگان

Image result for ‫حق شناس استاندار گلستان‬‎

استاندار گلستان با تأکید بر جذب سرمایه‌گذار برای توسعه همه جانبه شهر گرگان گفت: بافت‌های فرسوده شهری در گرگان نیازمند اصلاح و بهبود است.

به گزارش پایگاه خبری گلستان فردا، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، هادی حق‌شناس ظهر امروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: برجسته‌سازی جذابیت‌ها و مزیت‌های شهر گرگان تاثیر زیادی در جذب گردشگران دارد و می‌تواند زمینه رشد شهر و استان را فراهم کند.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین وظایف شهردار و شورای اسلامی شهر گرگان این است که جایگاه شهر گرگان را مانند دیگر مراکز استان‌های شمالی ارتقا دهند.

استاندار گلستان گفت: گرگان به عنوان مرکز استانی شمالی کمترین فاصله را با مرزهای بین‌الملی دارد و همین امر می‌تواند در توسعه تجارت ملی نقش داشته باشد.

وی با بیان اینکه در گرگان بلندمرتبه سازی در ساختمان‌ها صورت نگرفته است، یادآور شد: باید با استفاده از ظرفیت مهندسان فعال در سازمان نظام مهندسی به لحاظ مالی و فنی در بهبود بافت‌های فرسوده شهری تلاش شود.

حق‌شناس توجه به سرمایه‌گذاری در حوزه شهری را با اهمیت دانست و افزود: ظرفیت‌های موجود در گرگان می‌تواند توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند و ما باید این ظرفیت‌ها را به‌خوبی معرفی کنیم تا از این را سبب بهبود کیفیت زندگی مردم شویم.

وی خاطر نشان کرد: برای توسعه و پیشرفت باید نگاهی فراتر از انجام امور جاری و اقدامات عادی وجود داشته باشد و باید اقدامی صورت گیرد که به نماد و الگو  تبدیل شود.

  29 تیر 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 62517
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام