همزمان با مخابرات مناطق سراسر کشور
مراسم یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط مخابرات منطقه گلستان برگزار شد

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، این مراسم که با مشارکت حوزه ict استان همچون اداره کل فناوری اطلاعات وارتباطات ، پست ، پست بانک ، شرکت ارتباطات زیرساخت و بسیج ادارات برگزار شد،گلعلی شیخی رئیس سازمان اطلاعات سپاه نینوا استان با اشاره به عظمت شهادت وارج نهادن به مقام شهید گفت: از زندگی شهداء باید درس بگیریم ومیبایست الگوسازی شده وبه عنوان نماد برای نوجوانان و جوانان معرفی شوند.
رئیس سازمان اطلاعات سپاه نینوا گلستان با تاکید بر اینکه پاسخ و  انتقام سریع خواسته مردم بوده و به لطف الهی در کوتاهترین زمان با حمله به پایگاههای نظامی آمریکا درعراق رخ داد واین اتفاق زمانی به وقوع پیوست که آمریکا تجهیز پایگاههای نظامی خود را تکمیل کرده بود.
وی با اشاره به ضعف آمریکا که حتی نتوانسته از پایگاههای خود دفاع کند بر پوچ بودن وعده آمریکا در دفاع از کشور های منطقه تاکیدکرد.
گلعلی شیخی گفت: آمریکا با راه اندای جنگ سخت و جنگ نرم و فتنه و تلاشهای بسیار زیاد در چند سال اخیر و به مناسبتهای مختلف که با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران طرح ریزی شده بود میخواست که مردم را در مقابل نظام قرارداده و هربارنا امید تر از قبل نتوانست به اهداف خود برسد . وی آگاهی بخشی رهبر معظم انقلاب  را همیشه راهگشا دانست وگفت: با وجود غیرت مردم ایران،  دشمنان نخواهند توانست انسجام ملی ایران را از بین ببرند.
رئیس سازمان اطلاعات سپاه نینوا  استان در ادامه سخنان خود با بیان خاطراتی از سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ایشان را اسطوره شجاعت و مقاومت خواند و افزود: خون حاج قاسم سلیمانی باعث شد پیوند مردم ایران و عراق ایجاد شده و اتحاد بیش از پیش در کشور شکل گیرد وتمامی مردم باجریانهای سیاسی و سلایق مختلف وارد صحنه شده و این جز باشهادت حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش امکان پذیرنبود.
وی درپایان از ادامه راه سردار سخن گفت و افزود: چیزی که مهم است این است که از زندگی شهدا درس بگیریم و الگوی زندگی خود قراردهیم.
لازم به ذکر است این مراسم که همراه با قرائت کلام ا...مجید توسط قاریان  برجسته ، مداحی ، اجرای دکلمه بود با اقامه نماز جماعت ظهر و عصرتوسط شرکت کنندگان پایان یافت.

  18 دی 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 63105
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام