هشدار هواشناسی گلستان؛ به رودخانه‌ها نزدیک نشوید

وضعیت آب و هوای گلستان,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,وضعیت ترافیک و آب و هوا
معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان درباره احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه‌های برخی مناطق استان هشدار داد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا) ، محمدرضا رحمان‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار، با اشاره به تداوم فعالیت سامانه ناپایدار در استان اظهارداشت: الگو‌های پیش‌بینی هواشناسی نشان می‌دهد سامانه بارشی از امروز به استان وارد می‌شود که پیامد آن بارش‌های رگباری و رعد و برق است.

 

وی افزود: این سامانه شب‌ها و بیشتر در مناطق ساحلی، کوهستان و شرق استان فعالیت دارد و از این رو زمینه برای بالا آمدن سطح آب رودخانه بسیار مستعد است.

 

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان اظهار کرد: این وضعیت از امروز چهارشنبه تا صبح شنبه در استان پایدار است و دما ۴ درجه کمتر می‌شود.

 

رحمان‌نیا گفت: سامانه ناپایدار در استان به فعالیت خود ادامه خواهد داد و به تناوب در ساعات بعدازظهر و شب در برخی از نواحی سبب رگبار و رعدوبرق و وزش شدید باد و همچنین کاهش نسبی دما خواهد شد.

  20 شهریور 1398
بخش : جامعه / آب و هوا
کد خبر: 62741
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام